Прогноз букмекерів та експертів на бій Усик - Ф'юрі

Ми зібрали для вас прогнози на бій між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі від експертів і букмекерів, щоб ви могли звірити свої передчуття із думкою інших. Якщо у вас в планах зробити ставку на улюбленого боксера, розгляньте бонусні пропозиції букмекерів нижче.
Favbet
FavBet Вітальний бoнус до 15 000 ₴ + 300FS
Зробити ставку
Перемога Усика 1.94
Нічия 15.00
Перемога Ф'юрі 1.94
DudeBet
DudeBet Вітальний бoнус до 15 000 ₴
Зробити ставку
Перемога Усика 2.17
Нічия 16.00
Перемога Ф'юрі 1.99
Прогноз букмекерів
Table of Content Table of Content
Дата обновления:

Прогноз букмекерів

Перемога Усика: 2.1
Нічия: 20.00
Перемога Ф’юрі: 1.77

Згідно з коефіцієнтами, очікується, що українець зможе чинити опір, проте для перемоги може цього не вистачити.

Перемога Ф’юрі за очками у цьому поєдинку оцінюється в 2.65, а Усика – в 3.10. На дострокову перемогу британця можна поставити з коефіцієнтом 5, а українця – з 6.

Прогноз букмекерів

Прогноз Ентоні Джошуа

Екс-чемпіон WBA, IBF та WBO у надважкій вазі Ентоні Джошуа (27-3) вважає, що чемпіон WBA, IBF та WBO у надважкій вазі Олександр Усик (21-0) переможе чемпіона WBC у надважкій вазі Тайсона Ф’юрі (34-0).

«Я хочу відвідати цей бій. Мабуть, ви вже не раз це чули, але я вважаю Усика феноменальним бійцем, і навколо нього чудова команда. Ти настільки гарний, наскільки гарна твоя команда, і в Усика дуже класна команда. Побувавши з ним на рингу та вивчивши його, я вважаю, що він переможе», – сказав Джошуа iFL TV.

Прогноз букмекерів

Прогноз Леннокса Льюїса

Колишній чемпіон світу з боксу Леннокс Льюїс вважає, що поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі між Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі нагадуватиме битву кролика проти жирафа.

У коментарі для Fight Hub TV він зауважив, що обидва боксери мають різні стилі, що, на його думку, призведе до захоплюючого поєдинку.

За словами Льюїса, менший за зрістом Усик подібний до кролика у своєму руху по рингу.

— Це не неповага, у всіх є всередині звір, і він нагадує мені маленького кролика, тому що він дуже добре рухається та ніхто не може його зловити. Потім я дивлюся на Тайсона Ф’юрі – він схожий на жирафа. Я бачу їх як двох звірів, що б’ються між собою, але хто переможе? Це буде кролик чи жираф? – сказав Льюїс.

Він додав, що вважає, що українцеві доведеться багато рухатися під час поєдинку.

Льюїс відзначив, що Усик не буде легким суперником для Тайсона Ф’юрі. Також відзначив, що Александр є колишнім абсолютним чемпіоном в суперважкій вазі, який не програвав. Він додав: “Цей чоловік — переможець, він ненавидить програвати”.

Прогноз букмекерів

Прогноз Джеймс Алі Башира

Колишній тренер об’єднаного чемпіона супертяжкої ваги (понад 90,7 кг) Олександра Усика, американець Джеймс Алі Башир, у розмові з британським блогером висловив свої думки щодо майбутнього поєдинку українця за звання абсолютного чемпіона світу.

«Єдине, що відокремлює Олександра Усика від звання абсолютного чемпіона – це Тайсон Ф’юрі. Я вважаю, він здатен це зробити. Це буде дуже складний поєдинок для обох хлопців. Тому що вони обидва розуміють, що на кону. Тайсон Ф’юрі хоче стати абсолютним чемпіоном, Олександр Усик хоче стати абсолютним чемпіоном. Так що обидва вони вкладуть в цей бій все, що в них є. І вірте мені, ви не побачите такого самого Ф’юрі, якого ви бачили в бою з Нганну. Ви побачите абсолютно іншого Ф’юрі».

«Усик – непередбачуваний боксер. Ти не знаєш, який Олександр Усик буде в бою. Ви бачили Гаррі Гудіні, Девіда Копперфілда? Це те, що ви бачите, коли дивитесь на Усика. Усик – це Девід Копперфілд і Гаррі Гудіні. Ти не знаєш, з яким Усиком ти зіткнешся в рингу. Він здатний, вольовий чоловік, і коли він у рингу, він знає, що це його зіркова година. І він один із небагатьох бійців у світі, які здатні піднятися на цей рівень. У нього є така психологія. Цього не можуть робити всі. Олександр Усик – особливий хлопець, він непередбачуваний, і з ним важко боротися. Дуже багато речей буде проти тебе, коли ти боксуєш з Олександром Усиком. Ось чому я вірю, що він виграє цей бій. Він переможе або єдиногласним рішенням, або роздільним рішенням відносно Тайсона Ф’юрі. І він стане абсолютним чемпіоном світу».